26 травня відбулась довгоочікувана подія — проведення І (регіонального) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед територіальних громад

26 травня відбулась довгоочікувана подія — проведення І (регіонального) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед територіальних громад. У ній взяли участь представники команд 14 закладів освіти з 8 громад.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням І (регіонального) етапу гри здійснював Глибоцький центр професійного розвитку педагогічних працівників. Змагання  проводились для двох вікових груп:  середньої (12-14 років) та  старшої (15-17 років).

Змагання відбувалися на базі Старововчинецького ліцею. Директор ліцею – Дмитро Петрович Чапля підготував разом з колективом відповідні умови для проведення спортивних та інтелектуальних конкурсів гри.

Відповідно до Положення про Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) вони були сформовані з джур козацьких застав, що створені у закладах освіти, з метою виховання у юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовки молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї України, залучення школярів до оборонно-масової та військово-спортивної патріотичної роботи.

Учасники гри «Джура» продемонстрували свою фізичну та військову підготовку, а також взяли участь у змаганнях з підтягування, медичної підготовки, метання гранати, перетягування линви, воєнізованої естафети. Команди представили також звіти про доброчинні справи під гаслом “Добре діло”, кожен рій мав свій гімн, емблему, девіз, прапор, позивний, однострій.

Учасники змагань також продемонстрували знання історії України, Збройних Сил України та історії козацтва.

Команди були сповненні козацького запалу та духу змагань. На офіційному відкритті від організаторів Гри лунали слова, які гартували команди до подальших змагань та побажання перемоги.

Ми гордимося вами, джури, ви – достойні продовжувачі кращих козацьких традиції України! Так тримати!

1 230 переглядів

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: