Сьогодні, 20.10.2021р., на базі КУ ГЦПРПП, в режимі онлайн, відбулося супервізійне засідання працівників психологічної служби

Сьогодні, 20.10.2021р., на базі КУ ГЦПРПП, в режимі онлайн, відбулося супервізійне засідання працівників психологічної служби. Проблема, над якою працювали психологи: «Профілактика булінгу в навчальному закладі».

Під час проведення супервізії, учасники мали змогу ознайомитися з теоретичними та практичними підходами в організації та проведенні супервізії в діяльності  психологів та соціальних педагогів.

Працювали учасники в окремо організованих групах: психологів, соціальних педагогів та педагогів,  та психологи ЗДО та НВК, адже специфіка проведення профілактичної роботи за даною проблематикою суттєво відрізняється у практичних підходах реалізації школи та ЗДО. Психологи живо дискутували та обговорювали вихід з конфліктних ситуацій у проблемних колах.

Наприкінці засідання, учасники супервізії отримали чіткі інструкції, рекомендації та навчально-методичний матеріал для організації і проведення супервізії в навчальних закладах, в яких вони працюють.

 

А.І. Колесник, консультант КУ ГЦПР ПП

623 переглядів

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: