СУПЕРВІЗІЯ – НОВИЙ МЕТОДИЧНИЙ СЕРВІС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ НУШ.

Для вчителів початкових класів Старововчинецького ліцею Кам’янецької територіальної громади сьогодні проведено групову супервізію з актуальних питань реалізації реформи НУШ.
Успіхи учнів ліцею на інтелектуальних змаганнях обласного та Всеукраїнського рівнів, результативність та високі позиції закладу на ЗНО, безперечно, беруть свій початок саме на уроках в початкових класах. Тож високий професійний рівень вчителів, їх системна робота з фахового удосконалення дає хороші результати.
В ході бесіди з планування окреслено проблемні питання. Далі засобами тренінгових вправ та інтерактиву відбулось обговорення шляхів подолання труднощів в професійній діяльності. Вчителям запропоновано кейс з методичними інструментами для вирішення поширених проблем організації освітннього процесу в початкових класах.
Обговорено і питання фахового удосконалення та побудови індивідуального маршруту професійного розвитку, запропоновано форму самооцінювання, яка, безперечно, має стати першою сходинкою в цьому маршруті.
Наступний етап супервізії- спостереження за практичною діяльністю, яке здійснюватиметься індивідуально на запити вчителів.
Супервізія- нова послуга з практичної методичної допомоги педагогам в питаннях організації освітнього процесу в НУШ.
Кам’янецька громада в повній мірі забезпечує педагогів методичним супроводом: участь у професійних спільнотах, індивідуальні консультації, підвищення кваліфікації засобами неформальної освіти, психологічна підтримка, супервізія,- послуги, що надає Центр професійного розвитку педагогічних працівників, сприяють фаховій підтримці вчителів громади.
Важливо, що послуги з супервізії вчителям НУШ надає сертифікований експерт, що пройшов навчання супервізорів, організоване обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, директор ЦПРПП Олеся Намака.

962 переглядів

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: