Семінар-практикум вчителів фізичного виховання 19.05.2021 року

Здоров’я – безцінне надбання не тільки кожної людини, але і всього суспільства. При зустрічах, розставаннях із близькими і дорогими людьми ми бажаємо їм доброго і міцного здоров’я, тому що це — основна умова і застава повноцінного і щасливого життя. Здоров’я допомагає нам виконувати наші плани, успішно вирішувати основні життєві задачі, переборювати труднощі. Добре здоров’я, що розумно зберігається і зміцнюється самою людиною, за-безпечує їй довге й активне життя.

19 травня 2021 року на базі ЗЗСО Трашанської громади відбувся семінар-практикум вчителів фізичного фиховання «Використання іноваційних технологій у освітньому процесі з фізичного виховання, оздоровчої рухової активностіз метою ціннісного ставлення дітей, учнів та молоді до власного здоров’я». В роботі семінару-практикуму взяли участь консультант ЦПРПП Лях М.Г., директори Турятського НВК, Станівецького НВК, Тарашанської ЗОШ І-ІІІ ст., Привороцької ЗОШ І-ІІ ст., вчителі фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів.

Робота семінару-практикуму розпочалася в Турятсьському НВК з аналізу моніторингу шкільної документації та розподілу учнів на медичні групи, аналізу виступу учнів у різноманітних змаганнях. Учасники семінару обговорили актуальні питання та проблеми викладання фізичної культури на сучасному етапі; ознайомилися із сучасними педагогічними технологіями формування свідомості фізкультурно-діяльної особи та бажаних рис особистості будівничого власного здоров’я; визначили основні завдання щодо впровадження гуманістичних засад здоров’язбереження підростаючого покоління шляхом мотиваційної спрямованості до занять фізкультурою учнів та їхніх батьків.

Наступний етап роботи семінару-практикуму був практичним. Вчитель фізичного виховання Дудуц І.В. показав фрагмент пристендового уроку з модуля «футбол», а також  проведено майстер – клас з модуля «футбол» з елементами іноваційних технологій. Відрадно відмітити, що роль дітей виконували вчителі фізичного виховання району.

Також Дудуц І.В. звітувався перед колегами за свою роботу, про свої успіхи та плани на майбутнє. А успіхи в роботі дійсно є, про що свідчать грамоти та кубки, отримані спортсменами школи на змаганнях різного рангу.

На завершення учасники семінару склали тести з фізичного виховання та відвідали і ознайомилися з спортивно – матеріальною базою Станівецького НВК, Привороківської ЗОШ І-ІІ ст. та Тарашанської ЗОШ І-ІІІ ст.

По закінченні семінару-практикуму  були прийняті та затверджені методичні рекомендації.

З позитивними емоціями та новими здобутками педагоги роз’їхалися по школах. Побажаємо їм успіхів та нових досягнень!

1 158 переглядів

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: