Працює професійна спільнота вчителів фізкультури

З метою удосконалення рівня професійної компетентності вчителів фізичної культури 15 грудня 2021 року на базі КУ «Глибоцький Центр професійного розвитку педагогічних працівників »   відбулася  семінар-нарада для вчителів фізичної культури   «Шляхи підвищення ефективності освітнього процесу на уроках фізичної культури в концепції Нової української школи».

У роботі семінару взяли участь 19 вчителів  фізичної культури закладів середньої загальної освіти територіальних громад Глибоччини. .
Микола Лях, консультант КУ «Глибоцький ЦПРПП», координатор професійної спільноти вчителів фізичної культури ознайомив присутніх з метою, завданнями  та планом роботи семінару-наради, підкреслив важливість обраної теми та  зазначив, що успіх усіх  інноваційних змін в освіті у першу чергу залежить від учителя, від його творчого потенціалу.

В процесі роботи Микола Лях розкрив питання реалізації Державного стандарту базової середньої освіти фізкультурної галузіта оцінювання учнів в концепції «Нової української школи».

Було  ознайомлено  присутніх з регламентом Гімназіади 2021 – 2022 навчального року в закладах загальної середньої освіти та умовами  участі у ІІІ етапі даних змагань.

Учасники заходу ознайомилися з креативними форми проведення сучасного уроку фізичної культури за новою програмою з фізичної культури НУШ для учнів 5-6 класів, яку планують запровадити з 2022 року.

При проведенні семінару-наради використовувалися досвіди роботи вчителів-новаторів України та їхні відео виступи.

Учасники методичного заходу зарядилися позитивом та новими креативними ідеями задля реалізації їх у своїй діяльності.

778 переглядів

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: