Олена Рєпіна – про співпрацю з нашим центром

НЕ СВЯТАМИ ЄДИНИМИ:
про участь у вебінарі #Глибоцького_центру_професійного_розвитку_педагогічних_працівників
Якби хтось запитав мене, що я люблю більше за свята, урочисті події і культурно-мистецькі заходи, які вмію і можу організовувати, не вагаючись, відповіла б – БУДНІ!
Люблю без зайвого галасу і колотнечі зануритися у матеріал, пірнути з головою у тему, щоб потім винирнути із коштовною перлиною – новою свіжою ідеєю для чергового івенту.
Днями мала змогу поділитися своїми практичними знахідками у царині культурних проєктів та промоції читання із вчителями, заступниками з виховної роботи, шкільними бібліотекарями Глибоччини на запрошення директорки Глибоцького центру професійного розвитку педагогічних працівників пані Олесі Намаки Олеся Намака .
Говорили про:
– Баланс між “невідкладними” і “важливими” справами, як запоруку створення креативного простору для реалізації якісного проєкту;
– Про багатовекторність проєктів, їх складові, націленість на аудиторію;
– Про бібліотекаря, що читає, як лідера інформаційного простору школи, села, громади;
– Адресну підбірку літератури та популяризацію читання серед груп різних за віком, професійним спрямуванням тощо;
– Подолання стереотипів та нові підходи у роботі сучасних бібліотек.
Такий вебінар відбувся у рамках “Тижня професійного зростання” згідно плану #Центру_професійного_розвитку_педагогічних_працівників – закладу, що довів свою конкурентноспроможність в нових умовах децентралізації, уклавши угоди про співфінансування із 8 (!) ТГ колишнього Глибоцького району. Завдяки чудовій модерації Олесі Сидорівни та зацікавленості досвідчених педагогів, багатьох з яких знаю особисто – Eleonora Schipor , #Ірина_Волкова тощо, розмова вийшла предметною, торкалася практичних засад роботи.
На завершення запросила поважне товариство завітати на наш новостворений блог – “КАПСУЛА ЧАСУ” відділу зберігання та реставрації бібліотечних фондів
https://capsulachasu.blogspot.com/?m=1
та сайт ЧОУНБ
http://www.library.cv.ua/
Тут можна продовжити обмін корисною фаховою інформацію.
Бажаю всім учасникам вебінару сповна використовувати потенціал буднів, кожен з яких прокладає дорогу до свята.

1 095 переглядів

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: