Один робочий день Глибоцького ЦПРПП

Четвер, 27 січня. У плані роботи установи – вебінар в рамках місяця професійного розвитку керівників ЗЗСО та онлайн-семінар для педагогів ЗДО.

Але ж у світі педагогів стільки цікавих і важливих тем! Тому і програма цього четверга значно розширилась: директор Олеся Намака взяла участь у колегії УДСЯО, де було детально проаналізовано наслідки інституційних аудитів та участі педагогів у сертифікації.

Консультант Людмила Пенюк провела вебінар з мистецтва красномовства для директорів та заступників директорів ЗЗСО.

Консультант Світлана Лазурко, координатор професійних спільнот вчителів географії та економіки, запросила педагогів на вебінар, організований Чернівецьким міським ЦПРПП. Спільні заходи вже стають доброю традицією співпраці і партнерства.

Консультант Лариса Петрик провела вебінар-екскурс у методики розвитку дітей для професійної спільноти педагогів ЗДО.

Консультант Аліна Цехмістир, координатор інфомедіацентру ЦПРПП разом із  бібліотекарем Вірою Лазурко взяли участь в обласних педагогічних читаннях «Аркадій Жуковський- видатний дослідник Буковини», які організував ІППОЧО.

Група консультантів у складі Руслана Щура, Андрія Марчука, Василя Швеця, Антоніни Герчак та Альони Колесник уклали форму-опитування для рефлексії на місяць професійного розвитку та тест за підсумками прослуханих у січні вебінарів.

У цей час кожен був на зв’язку з педагогами: інформування через вайбер-спільноти, консультації телефоном, уроки у форматі он-лайн (бо ж – дистанційка!).

Під завісу цього насиченого дня – проміжні підсумки анкетування щодо досвіду роботи вчителів української мови в перших класах шкіл з румунською мовою навчання, що було зініційоване кафедрою педагогіки та методики початкового навчання (завідувач кафедри проф. Світлана Романюк). Світлана Захарівна телефоном обговорила з директором центру ОлесеюНамакою отримані результати дослідження та зініціювала формування кейсів кращих педагогічних практик з даного питання для презентації їх студентам, майбутнім вчителям.

Співпраця і партнерство ЦПРПП з кафедрою педагогіки та методики початкового навчання сприяє формуванню єдиного освітнього методичного простору для вчителів початкових .

У цей же день, в рамках угоди про співпрацю ДНУ ІМЗО (Чернівецька філія) було сформовано кейс методичних інструментів для вчителів української мови у школах з румунською мовою навчання для поповнення банку педагогічних ідей та методичного супроводу вчителів Закарпаття.

Так в один день органічно і дієво спрацював Глибоцький ЦПРПП з ЦДСЯО, ІППОЧО, ЧНУ, ІМЗО… Такий от вийшов у освітян методичний четвер.

Для задання ж тону і настрою дня бібліотечний вісник нашого центру нагадав усім про трагедію Голокосту, щоб кожен усвідомлював цінність життя.

354 переглядів

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: