Нарада фасилітаторів 4-тої когорти

Відбулася нарада фасилітаторів курсів Британської ради для вчителів 5-9 класів НУШ.
Сформовано 48 груп по 60 вчителів в кожній та 96 фасилітаторів, які будуть вести 4-ту когорту курсу навчання англійської у базовій школі НУШ. Програма підготовки вчителів англійської мови 5 – 9 класів розрахована на 6 тижнів і проводиться на платформі Британської Ради синхронно та асинхронно.
Під час асинхронної роботи вчителі проходитимуть самодоступний онлайн курсу та обговорення у форумах. Онлайн курс складається з 5 модулів: Вступний модуль, Розуміння диференціації учнів, Розуміння планування уроків, Розуміння організації роботи на уроці та Розуміння оцінювання для навчання та додаткових двох модулів. Крім того, вчителі ознайомляться з темами, характерними для реформи Нової української школи. Вони зможуть ознайомитись із національними стандартами для початкової та основної школи, дослідити підхід до перевернутого класу та вирішити, як застосувати цей підхід до навчання англійської мови, переосмислити підходи до навчання/викладання з огляду на реформу НУШ та розглянути шляхи контекстуалізації вивчення та аналізу підручників з точки зору зовнішнього контексту та вибору ресурсів поза підручниками.
Вчителі також матимуть змогу дослідити свої уявлення про навчання/викладання, продемонструвати своє навчання, висловити свою думку, поділитися ідеями, поставити запитання, висловити занепокоєння в обговоренні на форумі. Крім вище згаданого, педагоги зможуть записати свої думки у портфоліо на платформі. Фасилітатори будуть супроводжувати їхню роботу, надаючи завдання для портфоліо, спонукаючи до обговорення питань на форумах, висловлення ідей та обміну думками з використанням власного педагогічного досвіду.
Синхронний компонент включає участь у віддалених семінарах-практикумах. Взаємодію та обговорення в групах організовують та керують фасилітатори. Під час семінарів вчителі поділяться своїми знаннями, ідеями та досвідом. Після закінчення онлайн-курсу, участі в дискусіях на форумі, вчителі будуть нагороджені сертифікатом.

166 переглядів

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: