Місяць професійного розвитку практичних психологів

На разі триває та успішно здійснюється  місяць професійного розвитку практичних психологів, соціальних педагогів та асистентів вчителя.

Відповідно до професійного стандарту за професією «Практичний психолог закладу освіти», затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі тасільського господарства Українивід 24.11.2020 року №2425, однією з трудових функцій практичного психолога є здійснення психологічної просвіти.

Консультанти Глибоцького КУ ЦПР ПП розробляли та планували вебінари (програма додається) з урахуванням Професійного стандарту та визначення траєкторії професійного розвиткуданої категорії педагогічних працівників, адже  консультативна допомога вчителям із питань особистісного та професійного розвитку; психологічна діагностика та аналіз динаміки професійного розвитку вчителів; попередження та профілактика професійного вигорання  вчителів,  психологічна просвіта – це основні трудові задачі психологів у 2021-2022н.р.

Хочу зауважити про можливість для асистентів вчителя під час місяця професійного розвитку прослухати цикл вебінарів від директора Глибоцького ІРЦ – Величко Анастастасії, яка детально пояснює кожен крок роботи з особливою дитиною та співпрацю з працівниками психологічної служби для забезпечення усіх необхідних умов щодо здійснення супроводу такої дитини.

Ось кілька відгуків учасників: «Нас більше 50 і нам цікаво, пізнавально, комфортно», «Дякую за потрібну і актуальну інформацію», «Чудово, що навчання в серпні, є більше вільного часу для навчання», «Все чітко і ясно. Дякую»…

Слід зазначити, що місяць професійного розвитку психологів, соціальних педагогів та асистентів вчителя відбувається в творчій та позитивній атмосфері з активним відбеком кожної зустрічі.

 

Консультант Глибоцького КУ ЦПР ПП

Альона Колесник

837 переглядів

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: