Спільнота вчителів початкових класів налічує близько 170 педагогів з різних закладів освіти громад Глибоччини, які у вайбер-групах поділено по класах. Роботу вчителів впродовж лютого виконувалась відповідно до складеного індивідуального плану роботи. Інформування та взаємодія педагогів у межах спільноти відбувались дистанційно, у вайбер-спільнотах, а також проводились індивідуальні консультації.
Методична робота спрямована на якість освітньої діяльності учнів НУШ, ознайомлення з новітніми методичними інструментами, безперервне підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, удосконалення майстерності вчителів, надання практичної допомоги педпрацівникам у розвитку творчої майстерності і активізації їх творчого потенціалу.
Вчителі постійно демонструють та діляться досвідом, а саме навичками володіння ІКТ, власними електронними напрацюваннями з досвіду роботи, розробками уроків, використання готової електронної продукції в навчально-виховному процесі.
Учасники спільноти вчителів початкових класів в самоосвітній діяльності беруть активну участь в онлайн-конференціях, вебінарах, тренінгах, майстерках, дайджестах тощо.
Протягом місяця надавалась актуальна і необхідна інформація:
- Перелік запропонованих курсів вебінарів, курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників:
- Курси методичної служби «Світич»;
- Курси методичної служби «Ранок»;
- Курси методичної служби «Освіторія»
- Курси віртуального інклюзивного простору(ВІП) Освіта;
- Фасилітовані курси європейського центру імені Вергеланда;
- Курси від онлайн студії «EdEra.
- Цікаві ідеї, засоби та методи, щоб покращити якість освітнього процесу вчителів початкових класів;
- Інформування та допомога під час реєстрації в конкурсах для вчителів та учнів.
Здійснювалась консультативно-інформаційна підтримка «Сертифікації – 2025». У вайбер спільнотах було розміщено добірку вебінарів; зміни сертифікації вчителів з 1 вересня 2025; тести попередніх років на платформі онлайн-ЗНО для вчителів.
Реформа НУШ триває. Продовжуємо шукати та створювати заходи, які сприятимуть професійному зростанню педагогів відповідно до сучасних вимог суспільства.
http://www.youtube.com/shorts/d15zvtAz4KA