Вітаємо Юну еліту 2020 року!

03 січня стартував ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Вже проведено олімпіади з  російської мови та літератури, з української мови та літератури, з французької мови, з фізики, з математики, з румунськської мови та літератури, з біології, з екології, з зарубіжної літератури, з трудового навчання (технічна праця), з інформатики, з правознавства, з економіки, з хімії, з історії, з географії, з англійської мови.

Наш район успішно представили і вибороли призові місця наступні учні:

з російської мови та літератури:

Козачук Олена, Глибоцький ліцей – І місце;

з української мови та літератури:

Герат Аріадна, Глибоцький ліцей – ІІ місце;

Лазаренко Софія, Кам’янська ЗОШ- ІІІ місце;

П’ясецька Анастасія, Глибоцька гімназія- ІІ місце;

Опеченик Микола, Чагорська ЗОШ- ІІІ місце;

Зеленівська Олександра, Кам’янська ЗОШ- ІІ місце;

Богдан Анастасія, Глибоцький ліцей – ІІІ місце;

Лупуляк Єлисавета, Глибоцька гімназія- ІІ місце;

з французької мови:

Семенович Кристина, Просіцька ЗОШ- ІІІ місце;

Опаєць Маріана, Карапчівський ліцей- ІІ місце;

Оксентій Валентина, Тереблеченська ЗОШ- ІІІ місце;

з фізики :

Виліткова Анастасія, Глибоцький ліцей- ІІІ місце;

з математики :

Тарнавський Сергій, Глибоцький ліцей- ІІ місце;

з румунської мови та літератури:

Козачук Олена-Діана,Сучевенська ЗОШ – ІІ місце;

Банилян Габрієла, Йорданештська ЗОШ –ІІ місце;

Оксентій Валентина,Тереблеченська ЗОШ І-ІІІ ст.- І місце;

Опаєць Мар’яна, Карапчівський ліцей -ІІІ місце;

Унгурян Георгій, Карапчівський ліцей- ІІІ місце;

Дулгер Анна -Рената, Купський НВК №2- ІІ місце;

Костинян Андріана, Карапчівський ліцей- І місце;

з білогії:

Возняк Олена, Глибоцький ліцей – ІІІ місце;

Ячнюк Єлізавета, Молодійська ЗОШ- ІІ місце;

Зоріна Олександра, Коровійська ЗОШ- ІІІ місце;

з екології:

Козак Віктор, Глибоцький ліцей – ІІ місце;

з правознавства:

Луцик Яна, Глибоцький ліцей – ІІ місце;

з зарубіжної літератури:

Герат Аріадна, Глибоцький ліцей – ІІ місце;

Мігоряну Ірина, Глибоцький ліцей – ІІІ місце;

Лупуляк Єлисавета, Глибоцька гімназія – ІІІ місце;

Факас Кароліна, Чагорська ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце;

Косая Аліна,Чагорська ЗОШ І-ІІІ ст.– ІІ місце;

Богдан Анастасія, Глибоцький ліцей- ІІІ місце; 

 

з трудового навчання (технічна праця):

Білійчук Станіслав, Глибоцька гімназія– ІІ місце;

Куренков Сергій, Глибоцька гімназія– ІІІ місце;

Куренков Андрій, Глибоцька гімназія– ІІІ місце;

Ки рчул Костянтин, Йорданештська ЗОШ І- ІІ ст.– ІІІ місце;

 

з інформатики:

Гросу Василь, Карапчівський ліцей- ІІІ місце;

Чоботар Костянтин, Сучевенська ЗОШ-ІІ місце;

з економіки:

Писарюк Аліна, Коровійська ЗОШ-ІІ місце;

Биховець Євгеній, Глибоцький ліцей-ІІІ місце;

Чубрей Марія-Анастасія, Глибоцький ліцей-ІІ місце;

Назаришин Анатолій, Глибоцький ліцей-І місце;

Туранська Крістіна, Коровійська ЗОШ-ІІ місце;

з хімії:

Тарнавський Сергій, Глибоцький ліцей-ІІ місце;

Лазоренко  Іван, Кам’янська ЗОШ- ІІ місце;

Герат Аріадна, Глибоцький ліцей – ІІІ місце;

Лазоренко Софія, Кам’янська ЗОШ- ІІІ місце;

Штефанович Іван, Коровійська ЗОШ-ІІІ місце;

Зоріна Олександра, Коровійська ЗОШ-ІІІ місце;

П’ясецька Анастасія, Глибоцька гімназія- ІІІ місце;

з історії:

Нікіта Андріан, Коровійська ЗОШ- ІІ місце;

Білоусяк Крістіна, Багринівська ЗОШ- ІІІ місце;

Галак Анастасія,Молодійська ЗОШ- ІІІ місце;

Воробець Анастасія, Старововчинецький ліцей- ІІІ місце;

Мігоряну Ірина, Глибоцький ліцей – ІІІ місце;

з географії:

Ячмінь Микола,Тарашанська  ЗОШ- ІІІ місце;

                                         Прокоп‘юк Анастасія, Корчівецька ЗОШ-ІІІ місце;

Глопіна Кароліна, Грушівський НВК- ІІІ місце;

Мігоряну Ірина, Глибоцький ліцей-ІІІ місце;

Янчук Аліна, Глибоцький ліцей- ІІ місце;

Нікіта Андріан, Коровійська ЗОШ-ІІІ місце;

Банилян Габрієла, Йорданештська ЗОШ №2- ІІІ місце;

Опаєць Маряна, Карапчівський ліцей-ІІІ місце;

з англійської мови:

                                                 Писарюк Аліна, Коровійська ЗОШ- ІІІ місце;

П’ясецька Анастасія, Глибоцька гімназія- ІІІ місце;

                      Прокоп‘юк Анастасія, Корчівецька ЗОШ-ІІІ місце;

               Козачук Олена, Глибоцький ліцей – ІІІ місце;

Нікіта Андріан, Коровійська ЗОШ-ІІІ місце;

Хоміцька Марія, Глибоцький ліцей- ІІІ місце.

 

Ви найкращі! Ви наша гордість! Так тримати!

1 178 переглядів

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: